Praní a mandlování prádla

Společnost CAPRION, s.r.o. navazuje na dlouhodobou spolupráci a získané zkušenosti v oblasti poskytovaných služeb, které zakladatelé společnosti postupně získávali již od r. 1993. Jednou z těchto oblastí je právě praní a mandlování prádla. Součástí naší firmy je vybavená prádelna s mandlovnou, splňující kritéria profesionálního praní. 

Jsme malokapacitní prádelna z mnohaletými zkušenostmi a proto se s velkou péčí věnujeme každé přijaté zakázce. 

Naši zákazníci jsou z řad firem, penzionů, hotelů, prvotřídních restaurací z Brna i okolí, ze školek i škol, ale také z řad spokojených občanů, kteří se  stále rádi k nám vrací. Součástí našich služeb je samozřejmě svoz a rozvoz v městě Brně dodávkovým vozem na určené místo a v požadovaném termínu zákazníka. Služby svozu a rozvozu naším vozem provádíme pouze pro naše stálé smluvní zákazníky s dohodnutým termínem rozvozu prádla. Ceny jsou pro tyto zákazníky stanoveny dohodou dle objemu zpracovávané zakázky a dle potřebných dodacích lhůt. Vždy se vychází především dle potřeb zákazníka.

K praní a mandlování rovného prádla, které bereme přímo v naší provozovně je naceněno stanovenou cenou pro občany.Tento ceník je přímo na provozovně a obsahuje konečnou cenu včetně DPH. 

Používáme špičkové vysoce účinné ekologické čistící a prací prostředky firem

Procter & Gamble, Henkel a Reckitt Benckiser.

 

        PROVOZNÍ DOBA

      PO-PÁ 7.00-15.30 hod.